В розпал епідемії коронавірусу Лукашенко “вигнав” білорусів на суботник

В розпал епідемії коронавірусу Лукашенко “вигнав” білорусів на суботник
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Незважаючи на критичну ситуацію з поширенням коронавірусу,  в суботу, 25 квітня, в Білорусі стартував загальнонаціональний «республіканський суботник», на який вийшли всі працівники країни. Сам же президент країни Олександр Лукашенко відправився саджати дерева в село неподалік від Чорнобиля.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє БелТА.

Високопоставлені чиновники, які  беруть участь в суботнику, працюють без захисних масок і на близькій відстані один до одного. Серед них – заступник голови місцевого парламенту Анатолій Ісаченко і помічник Лукашенко Олександр Суботін.

Loading...

В розпал епідемії коронавірусу Лукашенко “вигнав” білорусів на суботник

“Держоргани, місцева влада, інші організації проводять суботник на робочих місцях або упорядковують історико-культурні цінності, території населених пунктів, готують дитячі оздоровчі та спортивно-оздоровчі табори до літнього сезону. Участь у суботнику беруть і керівники держорганів”, – повідомляє агентство.

Сам президент відправився в селище Лясковічі, яке знаходиться на території Національного парку “Прип’ятський” і постраждало в результаті катастрофи на ЧАЕС. Лукашенко буде садити сосни.

В розпал епідемії коронавірусу Лукашенко “вигнав” білорусів на суботник

“У двадцятих числах квітня глава держави за традицією відвідує райони, постраждалі від аварії на Чорнобильській АЕС. Відродженню цих земель завжди приділяється особлива увага і, з огляду на, що цього разу поїздка президента збіглася з проведенням в країні республіканського суботника, Олександр Лукашенко вирішив взяти участь в роботах на території Національного парку “Прип’ятський”, – йдеться в повідомленні.

Планується, що в парку висадять кілька тисяч саджанців сосни.

Нагадаємо, днями в районній лікарні Стовбців, що за 70 км від Мінська (Білорусь), зафіксовано масовий спалах коронавірусу з високим рівнем смертності. Так, усі відділення заповнені пацієнтами з пневмонією та іншими симптомами небезпечної хвороби.

Також стало відомо, що 2 квітня в Білорусі померла 68-річна жінка – в морзі у неї підтвердили коронавірус. Її син заявив про те, що дані про це приховуються і написав заяву в поліцію на президента Білорусі Олександра Лукашенка за недостатні заходи щодо запобігання хвороби, які призвели до смерті матері.

Раніше повідомлялося, що президент Білорусі Олександр Лукашенко пообіцяв на тиждень продовжити канікули школярам через коронавірус. Однак він додав, що сам категорично проти такого рішення, але орієнтується на батьків, що перебувають в коронапсихозі.

Джерело: Народна Правда