Відомий нардеп зганьбився через річницю Чорнобильської катастрофи: все потрапило на відео

Ведучі прямого ефіру нагадали парламентарію, що Чорнобильська катастрофа все ж не свято

Відомий нардеп зганьбився через річницю Чорнобильської катастрофи: все потрапило на відео
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда/Фото/Відео

Народний депутат партії «Слуга народу» Микола Тищенко знову потрапив у конфузну ситуацію, вийшовши відеозв’язком у прямий ефір українського телеканалу. Ексресторатор назвав Чорнобильську катастрофу в Україні святом.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео незручної ситуації оприлюднив у своєму Telegram-каналі нардеп Антон Поляков.

Loading...

«Користуючись ситуацією, хотів би нагадати, що 26-го буде свято дуже велике, дуже важливе… це трагедія – Чорнобильська катастрофа. І нагадати усім вам, про те, що не забудьте привітати, подякувати, вклонитися усім людям, які багато-багато років захистили нас від цієї катастрофи», – заявив Тищенко.

На що ведучі перебили парламентаря, уточнивши, що Чорнобильська катастрофа все ж не свято.

«Так, пан Тищенко. Тільки ж не свято, Чорнобильську катастрофу ми згадуємо зі сльозами на очах», – зауважив ведучий.

Нагадаємо, раніше скандально відомий депутат від «Слуги народу», ресторатор Микола Тищенко порівняв Україну з насосом, за допомогою якого нічого не можна зробити. Йшлося про «формулу Штайнмайєра» – Микола Тищенко почав скаржитися на насоси і проводити паралелі з надувними ляльками.

Також раніше відомий своїм хамством журналістам депутат від партії «Слуга народу» Микола Тищенко знову став героєм новинних стрічок після того, як стало відомо, що собі в помічники він взяв 22-річну модель Мар’яну Михолап (брала участь у конкурсі «Міс Україна»).

Джерело: Народна Правда