Курс долара завмер в очікуванні нового тижня: що чекати від “зеленого”

Євро коштує 29,1383 грн.

Курс долара завмер в очікуванні нового тижня: що чекати від “зеленого”
Автор Желізняк Олександр в Курс валют/Новини

Національний банк України на неділю, 26 квітня, встановив офіційний курс долара на рівні 27,01  гривень. Таким чином гривня утримує  позиції, затверджені попереднього банківського дня – п’ятниці, 24 квітня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє сайт регулятора.

Loading...

Офіційний курс гривні до долара на 26 квітня встановлено на такому рівні: 27,0137 гривень за 1 долар. При цьому курс долара утримався на позиціях попереднього банківського дня.

Курс долара завмер в очікуванні нового тижня: що чекати від “зеленого”

Євро коштує 29,1383 грн.

Як повідомлялося раніше, відсутність співпраці України з Міжнародним валютним фондом може призвести до істотного зростання дефіциту бюджету України і негативно вплинути на курс гривні. За прогнозом аналітиків, курс долара, який вже досяг річного максимуму в 2020 році, може подолати бар’єр в 30 гривень за долар.

Додамо, що керівник відділу аналітики компанії Forex Club Андрій Шевчишин каже, що девальваційні ризики для гривні зберігаються, тому ситуація на ринку залишається напруженою. Експерт вважає, що курс долара найближчим часом в Україні опуститься істотно нижче 27 гривень.

Нагадаємо, консенсус-прогноз «Україна в 2020-2021 роках: наслідки пандемії», який підготовлений на основі припущень співробітників міністерств і приватних компаній повідомляє, що середній курс валют в 2020 році складатиме 28,85 гривень за долар, в кінці року — 29,5 гривень за долар. А в 2021 році середній курс складе 30,00 гривень за долар, в кінці року — 30,75 гривень за долар.

Джерело: Народна Правда