У Херсонській області назрівають протестні настрої: причина

Люди виступають з вимогою, щоб до них прибув представник облдержадміністрації.

У Херсонській області назрівають протестні настрої: причина
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини/Соціальна правда

Біля міста Херсон, на Антонівському автомобільному мосту через Дніпро, сільгоспвиробники влаштували акцію протесту і перекрили рух на дорозі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомила начальниця відділу комунікації ГУ Національної поліції у Херсонській області Тетяна Пшонь.

У повідомленні сказано, що на мосту перебуває близько 200 осіб, які влаштували акцію протесту проти закриття ринків на території області, так і держави, тому що їм нікуди збувати сільгосппродукцію.

Учасники акції ходять по пішохідному переходу безперервно, тим самим перешкоджаючи руху транспорту. Люди виступають з вимогою, щоб до них прибув представник облдержадміністрації.

Ситуацію контролюють близько 60-70 співробітників поліції. За словами Пшонь, правоохоронці роз’яснювали громадянам необхідність дотримання дистанції та вимог карантину. Однак, за її словами, учасники акції на це не реагують, деякі з них знаходяться без засобів індивідуального захисту.

Нагадуємо, в Україні, у зв’язку із зростанням захворюваності коронавірусом і в зв’язку з карантином, закрили більшість продуктових ринків. Працювати дозволили тим ринкам, на яких  звели до мінімуму небезпеку зараження на COVID-19.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, 23 березня заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький запевнив, що на даний момент причин для обмеження експорту аграрної продукції немає.

Джерело: Народна Правда