Вчені назвали напій, який допоможе схуднути

Вчені назвали чай матча і кофеїн "засобами" від ожиріння

Вчені назвали напій, який допоможе схуднути
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Кофеїн дарує більшості не тільки бадьорість і зосередженість, він також може захистити від швидкого набору ваги – схуднути допоможе чай матча, який багатий на кофеїн.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА,   такого висновку дійшли вчені в результаті нового дослідження, результати якого опубліковані в Journal of Functional Foods.

Група вчених годувала лабораторних щурів протягом місяця жирною їжею. Половина при цьому отримувала кофеїн, витягнутий з чаю матчу, що еквівалентний чотирьом чашкам в день.

В кінці місяця, група, яка споживала кофеїн, набрала на 16% менше ваги. Відносно жиру показник був на 22% менше, ніж у контрольної групи, якій кофеїн не давали.

“Беручи до уваги отримані дані, чай матча і кофеїн можна вважати “засобами” від ожиріння. Дослідження може бути розширено для випробування на людях. Це допоможе зрозуміти, чи можна використовувати кофеїн як потенційну стратегію захисту від набору зайвої ваги”, – розповідає Ельвіра Гонсалес де Мехія, співавтор дослідження і професор кафедри наук про харчування в Іллінойському університеті.

Нагадаємо, дослідники з’ясували, що кава продовжує життя. Чотири чашки кави щодня на 64% знижують ризик ранньої смерті, три чашки – на 30%, а дві – на 22%.

Також ми писали, що від кави варто відмовитись або скоротити вживання до мінімуму, аби позбутися целлюліту.

Раніше стало відомо, що кофеїн, який міститься в каві, зможе заспокоїти знервовану людину за 3 хвилини. Кофеїн, що міститься в каві, зможе заспокоїти, а не тільки надати бадьорості вранці. Для посилення ефекту радять пити каву з молоком.

Джерело: Народна Правда