Голос країни-10: названо ім’я переможця

Перед оголошенням глядацького голосування сталася прем'єра пісні «Пам'ятаєш» дуету Тіни Кароль і Дана Балана

Голос країни-10: названо ім’я переможця
Автор Романова Марі в Новини/Шоу-бізнес
Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ

18-річний Роман Сасанчин, який раніше вже перемагав у другому сезоні шоу Голос. Діти, здобув перемогу в ювілейному сезоні шоу Голос країни (команда Тіни Кароль).

Loading...

НАРОДНА ПРАВДА нагадує, що через карантин, який ввели на фоні пандемії коронавірусу COVID-19, формат проекту змінили, шоу пройшло без глядачів.

Тренери підтримували учасників зі своїх будинків, а вокалісти виходили на сцену, дотримуючись правил карантину. Всі кошти, отримані від голосування глядачів і продажу реклами при випуску, пішли на підтримку українських медиків, які рятують життя хворих COVID-19.

У суперфіналі змагалися двадцять виконавців з чотирьох тренерських команд — Тіни Кароль, Дмитра Монатіка, Дана Балана, Потапа і Насті Каменських. Після виступу кожної з команд були обрані чотири учасника, які продовжили боротися за головний приз — квартиру в столиці України.

Команду Дмитра Монатіка представляв Сергій Асафатов, Дана Балана — Індіра Едильбаева, Потапа і Насті Каменських — Ерлан Байбазаров, Тіни Кароль — Роман Сасанчин.

Перед оголошенням глядацького голосування відбулася прем’єра пісні «Пам’ятаєш» дуету Тіни Кароль і Дана Балана.

Нагадаємо, мама Дана Балана — Людмила «запалила» в 13 випуск десятого ювілейного сезону шоу Голос країни. Відома в Румунії співачка і телеведуча увірвалася на сцену на вокальних нокаутах команди Тіни Кароль і виконала весільну пісню.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...