Коронавірус в Україні: озвучено невтішний прогноз щодо поширення вірусу

Відомий соціолог Володимир Паніотто спрогнозував, що до кінця тижня, 3 травня, коронавірусом в Україні захворіє майже 13 тисяч осіб

Коронавірус в Україні: озвучено невтішний прогноз щодо поширення вірусу
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Коронавірус/Новини

Коронавірус в Україні інфікував вже 9009 людей, від ускладнень померло 220 осіб, 846 людей вилікувались. Генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто склав свій прогноз щодо захворюваності COVID-19 в Україні до початку травня. Соціолог вважає, що до 3 травня кількість інфікованих досягне позначки в 12291 людину.

Loading...

Про це експерт повідомив на своїй Facebook-сторінці. Він опублікував прогноз за середньою між S-кривої та кубічної кривої, заснований на попередніх зведеннях МОЗ.

Як думає Володимир Паніотто, відмітку в 10 тисяч хворих країна переступить у четвер, 30 квітня.

“На сьогодні за прогнозом має бути 8616, а було 8617. За тиждень один зайвий хворий порівняно з прогнозом! Але спантеличує – це не те, що прогноз з теоретично обґрунтованою S-кривої, а прогноз за середньою між S-кривої та кубічної кривої (я оприлюднив ці дані кілька днів тому, знайдіть середню між ними і порівняйте даними МОЗ на середину дня). Нижче прогноз на наступний тиждень по 3 травня”, – написав експерт.

Коронавірус в Україні: озвучено невтішний прогноз щодо поширення вірусу

Прогноз діагнозів на тиждень. Зайвий хворий!У минулу неділю я додав нові дані (до 19 квітня) і уточнив прогноз,…

Gepostet von Volodymyr Paniotto am Sonntag, 26. April 2020

Зазначимо, що найвищий рівень захворюваності в Україні зберігається в Чернівецькій області (1341 чоловік), де був виявлений перший випадок інфікування в країні. На другій сходинці за кількістю хворих знаходиться Київ – 1188 випадків. Міністерство освіти рекомендувало навчальним закладам скасувати випускні вечори для забезпечення здоров’я всіх учасників. За словами глави МОН, можливість проведення масових заходів у школах (останніх дзвоників та випускних) буде залежати від термінів закінчення карантину.

Нагадаємо, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків закликає Кабінет міністрів і президента переглянути карантинні заходи і дозволити працювати малому та середньому бізнесу.

Також, в Україні поновилися протести проти карантину, а саме закриття ринків.

Джерело: Народна Правда
загрузка...