“Квартал 95” уїдливо висміяв Зеленського і Саакашвілі

"Кварталівці" яскраво потролили ексгумориста і експрезидента

”Квартал 95″ уїдливо висміяв Зеленського і Саакашвілі
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео/Шоу-бізнес

Студія “Квартал 95” відреагувала на появу в оточенні  президента України Володимира Зеленського колишнього глави Одеської ОДА і екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі, якому пророкують крісло віце-прем’єра з реформ. Коміки заявили, що через карантин у Києві так очистилася влада, що туди повертається скандальний політик і  показали мініатюру про те, як Зеленський пропонував роботу Саакашвілі.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, тролінг Зеленського показали у новому випуску програми “Чисто News” виробництва студії “Квартал 95″ввечері 25 квітня.

“Через карантин вода у морі настільки очистилася, що в канали Венеції повернулися дельфіни. А в Києві через карантин так очистилася влада, що туди повертається Міхеїл Саакашвілі. Тріумфальне повернення було заплановано на минулу п’ятницю, але не відбулося. Обіцяють наступного тижня. Тобто бенкет з приводу призначення перенесений на наступні вихідні”, – сказали ведучі шоу.

“Квартал 95” уїдливо висміяв Зеленського і Саакашвілі

“Так, пане президенте? Хочу сказати відразу – я перед законом чистий. Або ви з іншого приводу дзвоните? Я вже злякався, що весна прийшла і ви нарешті садити почали. Що ви хотіли, посаду мені запропонувати? У Кабінеті Міністрів? Я вашого дзвінка рік чекав…” – говорили від імені Саакашвілі.

Нагадаємо,  24 квітня Саакашвілі прибув на зустріч зі “Слугою народу”, де розповів про те, чим хоче займатися у Кабміні. Його пріоритети – зниження тиску на бізнес і переговори з МВФ.

Раніше Саакашвілі заявив, що не буде сваритися з президентом Володимиром Зеленським, а також влаштовувати скандальні шоу.

Також він прокоментував свій конфлікт з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

Джерело: Народна Правда