Путін злякався коронавірусу та сховався: де знаходиться президент РФ

Пєсков розповів, що Путін працює зі своєї резиденції в Ново-Огарєво

Путін злякався коронавірусу та сховався: де знаходиться президент РФ
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Президент РФ Володимир Путін не залишив  Москву в зв’язку з епідемією коронавірус в Росії, а живе і працює в президентській резиденції Ново-Огарьово.  Потрапити до глави Кремля без обов’язкової перевірки на COVID-19 неможливо.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю “АіФ” повідомив прессекретар російського лідера Дмитро Пєсков.

Loading...

“Навіть, незважаючи на те, що головний лікар Денис Проценко згодом все-таки зловив цей коронавірус (слава богу, він вже одужав і знову на ногах), в той момент президент був надійно захищений від інфікування”, – зазначив Пєсков.

Також прессекретар додав, що Путін постійно здає тести на COVID-19 та намагається дотримуватися соціальну дистанцію в 1,5 метра.

“Певна частина співробітників адміністрації президента тестується кілька разів на тиждень. Оскільки ми постійно ходимо на роботу. Якась частина працює віддалено, хтось приїжджає на роботу тільки в разі потреби – коли потрібно, наприклад, підготовка дистанційних заходів”, – сказав Пєсков.

Нагадаємо, нещодавно Путін побував у лікарні та оглянув медзаклад, призначений для пацієнтів з підозрою на коронавірус. Перед екскурсією Путіна одягли в спеціальний комбінезон, бахіли і рукавички, а також видали чорну маску.

Разом з ним лікарню інспектував головний лікар лікарні Денис Проценко, у якого невдовзі виявили коронавірус. Путін привітав медика рукостисканням.

Нагадаємо також, в мережі з’явився емоційний ролик в якому росіяни «дякують» президенту РФ Володимира Путіна за те, що він пустив ситуацію з короновірусом в країні на самоплив.

Джерело: Народна Правда