У Білорусі різко зросла захворюваність на коронавірус

Республіка опинилася на 13-му місці в світі по приросту інфікованих

У Білорусі різко зросла захворюваність на коронавірус
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Коронавірус COVID-19 атакує Білорусь з новою силою. Масло у вогонь підливає президент республіки Олександр Лукашенко, який всіляко відмовляється визнавати хворобу небезпечною. Так, напередодні, в Білорусі офіційно “погнали” дітей у школи.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, у підсумку тільки за останню добу в країні офіційно підтвердили близько 900 нових випадків.

Як зазначив Telegram-канал “Білорусь головного мозку”, республіка опинилася на 13-му місці в світі за приростом інфікованих: 873 нових випадків і більше 10 тисяч в сумі.
Одночасно з цим, в Україні, яка в кілька разів більше за Білорусь (населення 9-10 мільйонів чоловік), зафіксували 492 випадку коронавірусу COVID-19.

“Пишуть люди з десятків міст і сіл, повідомляють про нові випадки в школах, дитячих садах, універах, на заводах і в адміністраціях районів”, – наголошується в повідомленні.

Відзначимо, в Україні, станом на 26 квітня, зафіксовано 8 тисяч 617 випадків коронавірусу COVID-19,

Як повідомлялося раніше, незважаючи на критичну ситуацію з поширенням коронавірусу, в суботу, 25 квітня, в Білорусі стартував загальнонаціональний «республіканський суботник», на який вийшли всі працівники країни. Сам же президент країни Олександр Лукашенко пішов садити дерева в село неподалік від Чорнобиля.

У Білорусі різко зросла захворюваність на коронавірус

Джерело: Народна Правда