Зам Кличка Слончак прокоментував своє звільнення

Слончак каже, що не бив поліцейського

Зам Кличка Слончак прокоментував своє звільнення
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

В неділю, 26 квітня,  столичні патрульні затримали депутатку Київської міської ради Людмилу Костенко та одного з  заступників голови Київської міської державної адміністрації. Ним виявився Володимир Слончак, який нервово відреагував на дії правоохоронців і вступив у конфлікт з поліцейськими, який переріс у бійку.  Чиновника затримали, а на ранок з’явилася реакція від голови Київської МДА – Віталій Кличко звільнив з посади свого заступника.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, вже звільнений з посади Володимир Слончак прокоментував на своїй сторінці у Facebook інцидент з правоохоронцями і заявив, що бійки не було.

Так, заступник голови КМДА Володимир Слончак заявив, що не нападав на правоохоронців, а під час інциденту копи перевищили свої посадові повноваження, а він не зміг стримати емоції.

З приводу сумнозвісних подій. Вчора ввечері мій автомобіль був зупинений патрульної поліцією. Під час з’ясування обставин зупинки, поліція зухвало перевищувала свої повноваження і порушувала закон, що викликало у мене обурення. Як юрист хочу запевнити, що чітко розумію, де емоції, а де напад на поліцейського, і останнього – точно не було! ” – підкреслив Слончак.

Також вже колишній заступник Кличко вибачився перед киянами і поліцейськими за свій вчинок. “Не дивлячись на все – я щиро хочу вибачитися перед громадськістю і правоохоронцями за мою емоційну нестриманість“, – підсумував він.

Нагадаємо, після інциденту глава КМДА Віталій Кличко звільнив Слончака з посади і закликав притягнути його до відповідальності, як того вимагає закон.

Нагадаємо, 14 квітня  співробітники Служби безпеки  затримали на хабарі першого заступника голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Миколу Поворозника. Посадовця “взяли”  під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 60 тисяч доларів.

Джерело: Народна Правда