Коронавірус вдарив по Білорусі: забиті реанімації та проблеми з тестами

Коронавірус вразив велику кількість жителів Білорусі

Коронавірус вдарив по Білорусі: забиті реанімації та проблеми з тестами
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У Білорусі коронавірусом захворіли 12 208 осіб, з яких померло 79 осіб. При цьому у лікарнях міста Вітебська не вистачає тестів на COVID-19, місць для хворих і інфекціоністів, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

У мережі з’явився відверта розмова чоловіка, родич якого лікується у лікарні, з його лікарем. З їхньої розмови стає зрозуміло увесь сум ситуації, яка утворилася в обласному центрі Білорусі.

Лікар розповів, що у всьому місті дуже багато хворих на пневмонію, серед яких також безліч заражених на коронавірус. При цьому лікарям вже нікуди визначати заражених COVID-19 людей. Підтверджених хворих визначили в хірургічне та неврологічне відділення.

Лікар також поскаржився на те, що в лікарні не вистачає тестів на коронавірус, тому багато пацієнтів тижнями чекають на підтвердження діагнозу. Крім того, у лікарнях спостерігається також бнестача профільних лікарів, тому лікувати хворих з пневмонією і підозрою на COVID-19 доводиться навіть лікарям-проктологам.

“Вчора було два або три тесту на все відділення, сьогодні у нас вже дванадцять тестів, це прогрес”, – зазначив медик.

Нагадаємо, незважаючи на критичну ситуацію з поширенням коронавірусу, у суботу, 25 квітня, в Білорусі стартував загальнонаціональний «республіканський суботник», на який вийшли усі працівники країни. Сам же президент країни Олександр Лукашенко пішов садити дерева в село неподалік від Чорнобиля.

Джерело: Народна Правда
загрузка...