“Коронавірусний” туризм: в ЄС пускатимуть лише за спеціальними “паспортами”

Подорожувати країнами Європи можна буде за спецальним COVID-паспортом

”Коронавірусний” туризм: в ЄС пускатимуть лише за спеціальними “паспортами”
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Міністри туризму країн ЄС знайшли механізм, відповідно до якого в  Європейському союзі буде здійснюватися вихід з карантину в частині міжнародного туризму і подорожей. Так,  вони домовилися розробити єдиний документ, який буде виконувати роль сертифіката безпеки в сфері туризму з умовною назвою “COVID-паспорт”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомив міністр туризму Хорватії Гарі Капеллі.

Міністри туризму країн ЄС провели віртуальну конференцію за участю єврокомісара з питань внутрішнього ринку Террі Бретона. За підсумками розмови чиновники прийшли до ряду висновків про організацію спільного підходу до виходу з кризи.

“Це буде включати створення спільних протоколів і заходів в області здоров’я і безпеки. Міністри погодилися, що повинен бути створений загальний документ з умовною назвою “COVID-паспорт”, який буде дійсний у всьому Євросоюзі”, – зазначив Капеллі.

Міністр зазначив, що була узгоджена спільна позиція щодо виділення на туристичну галузь допомоги в розмірі 20-25% від обсягу Фонду відновлення, який буде створюватися під егідою Єврокомісії та за участю країн-членів. За словами Капеллі, туризм буде відігравати важливу роль у відродженні економіки європейських країн.

Нагадаємо, незважаючи на те, що пандемія коронавірусу лише набирає обертів, низка країн світу, в яких спостерігається позитивна динаміка щодо захворюваності, вирішили певним чином зняти карантинні заходи  і поступово повернутися до звичного режиму. Деякі держави вже дозволили роботу малого бізнесу і прогулянки на свіжому повітрі, інші ж готуються розпочати вихід з карантину вже найближчим часом.

Джерело: Народна Правда