Масове тестування на COVID-19: названо два пілотних регіони

Проект стартує в Сумській і Одеській областях

Масове тестування на COVID-19: названо два пілотних регіони
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини/Фото/Відео

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, де почнеться масове тестування на наявність в українців антитіл до COVID-19. За словами Ляшка, перевірка на антитіла за допомогою ІФА-тестів на першому етапі почнеться в Одеській і Сумській областях.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це заступник міністра охорони здоров’я країни заявив в ефірі ток-шоу “Свобода слова”.

“Ми запускаємо тестування, яке дозволить ретроспективно виявити наявність антитіл і подивитися, чи були пропущені випадки захворювання. Перші такі випадки будуть досліджуватися в Одеській і Сумській області”, – уточнив Віктор Ляшко.

Він також пообіцяв, що Міністерство охорони здоров’я не буде приховувати статистику захворюваності.

“ІФА-тести до нас вже зайшли, і ми починаємо тестування. Ніхто не збирається приховувати реальну картину захворюваності, наше завдання, щоб кожен отримав медичну допомогу”, – додав Ляшко.

Нагадаємо, станом на ранок 28 квітня, в Україні зафіксовано вже 9 тисяч 410 випадків COVID-19. Коронавірус COVID-19 за добу виявили ще у 401 пацієнта.

Додамо, що коронавірус COVID-19 атакував ще один гуртожиток – в селі Петропавлівська Борщагівка Київської області. У гуртожитку, попередньо, проживає 152 людини, вже підтверджено 7 випадків COVID-19.

Джерело: Народна Правда