Я хочу іншого життя: Тищенко відреагував на скандал зі своїм рестораном

"Слуга народу" звинуватив журналістів Бігус.інфо в продажності

Я хочу іншого життя: Тищенко відреагував на скандал зі своїм рестораном
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Депутат від “Слуги народу” Микола Тищенко, ресторан якого, незважаючи на введений в країні карантин не закрився і продовжує приймати VIP-відвідувачів, звинуватив журналістів, які розслідували порушення карантину в закладі, в продажності.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, депутат присвятив окремий пост в Instagram.

За його словами, в його закладі іноді проходять особисті зустрічі, проте “Велюр” закритий для звичайних відвідувачів.

“Життя просте. І брехня в цьому житті відмінно продається. Я, звичайно, прекрасно розумію, що зараз час “медіа-полювання”, фейків, скандалів. Але іноді все занадто банально. Журналісти Бігус.інфо нібито зловили мене на гарячому біля ресторану “Велюр”. І побічно зробили висновок про те, що мені карантинні закони не писані. Це не так. А тому і доводиться періодично зривати брехливі маски”, – пише Тищенко.

При цьому Тищенко зазначив, що зустрічається в ресторані зі своїми помічниками, щоб розробити план облаштування міста Києва.

“Немає ніяких порушень і близько. Я строго дотримуюся карантинних заходів і впевнений, що тільки розрив соціальної дистанції і тимчасове обмеження громадської активності дозволить нам стримати поширення інфекції … У “Велюрі” ж я зустрічаюся зі своїми помічниками. З невеликою кількістю людей, які так чи інакше готують велику програму… перетворення міста Києва. Тому що я категорично втомився жити в неохайному і все більш незатишному місті. Я хочу іншої якості життя … “, – заявив депутат.

Тищенко також поскаржився на “інформаційне замовлення” на нього. У той же час йому “соромно” за те, що через карантин його гості повинні виходити з “Велюру” голодними.

“Це так мені не властиво. Але час диктує свої правила”, – зазначив “слуга народу”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Жизнь проста. И вранье в этой жизни отлично продаётся. Я, конечно, прекрасно понимаю, что сейчас время «медиа-охоты», фейков, скандалов. Но иногда все слишком банально. Журналисты Бигус.инфо якобы поймали меня на горячем возле ресторана «Велюр». И косвенно сделали вывод о том, что мне карантинные законы не писаны. Само собой это не так. А поэтому и приходится периодически срывать лживые маски. Да, действительно в ресторане «Велюр» иногда проходят личные встречи. По слогам читайте – «личные встречи». Единичные встречи. Это своеобразный такой штаб. Но ресторан не работает для посетителей. Нет никаких нарушений и близко. Я строго придерживаюсь карантинных мероприятий и уверен, что только разрыв социальной дистанции и временное ограничение общественной активности позволит нам сдержать распространение инфекции… В Велюре же я встречаюсь со своими помощниками. С небольшим количеством людей, которые так или иначе готовят обширную программу… преобразования города Киева. Потому что я категорически устал жить в неопрятном и все более неуютном городе. Я хочу другого качества жизни… PS. Разумеется, если есть «информационный заказ», правда никому не нужна. Но мне сейчас невероятно стыдно от того, что мои редкие, единичные гости вынуждены выходить из ресторана… голодными. Это так мне не свойственно. Но время диктует свои правила ?☝

Допис, поширений Николай Тищенко (@nikolaytyshchenko)

Нагадаємо, карантин в Україні через коронавірус діє з 12 березня, і його продовжили до 11 травня. Через пандемію закриті безліч храмів, але в країні залишилася тільки одна лавра Московського Патріархату, яку досі не закрили на карантин, і вона ігнорує всі правила безпеки.

До слова,  раніше скандально відомий депутат від «Слуги народу», ресторатор Микола Тищенко порівняв Україну з насосом, за допомогою якого нічого не можна зробити. Йшлося про «формулу Штайнмайєра» – Микола Тищенко почав скаржитися на насоси і проводити паралелі з надувними ляльками.

Також раніше відомий своїм хамством журналістам депутат від партії «Слуга народу» Микола Тищенко знову став героєм новинних стрічок після того, як стало відомо, що собі в помічники він взяв 22-річну модель Мар’яну Михолап (брала участь у конкурсі «Міс Україна»).

Джерело: Народна Правда