Активісти “замурували” вхід до ресторана “Велюр” нардепа Тищенка: “закон один для всіх”

Сам Тищенко заявив, що в його закладі іноді проходять особисті зустрічі, ресторан при цьому закритий для звичайних відвідувачів

Активісти “замурували” вхід до ресторана “Велюр” нардепа Тищенка: “закон один для всіх”
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Народний депутат України Микола Тищенко, який як йдеться у скандальному сюжеті BIHUS info, не закриває ресторан «Велюр» в розпал карантину, знову в центрі скандалу. Сьогодні прихильники голови Радикальної партії Олега Ляшка замурували піноблоками вхід у заклад.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, пряму трансляцію у себе в Facebook вів Ляшко.

“Карантин, так карантин”, – написав під трансляцією Ляшко.

Прихильники Ляшка принесли під центральний вхід ресторану кілька піноблоків і за допомогою монтажної піни замурували вхід. Також вони написали на вікні ресторану “Закон один для всіх”.

Нагадаємо, сам Микола Тищенко заявив, що в його закладі іноді проходять особисті зустрічі, проте ресторан «Велюр» при цьому закритий для звичайних відвідувачів.

Також повідомлялося про те, що в ресторані «Велюр», який належить Миколі Тищенку, діапазон цін на певні страви в 10 разів вище, ніж в середньому київському кафе. Наприклад цінник на стейк «Рибай» – 710 грн, філе «Міньйон» – 970 грн. Звичайні котлети на пару з індички в «Велюре» подадуть мінімум за 137 грн (маленька порція) і 267 грн (велика). Найдорожчою стравою тут є «Качка по-пекінськи» – її вартість 3787 грн за 1300 грам.

Активісти “замурували” вхід до ресторана “Велюр” нардепа Тищенка: “закон один для всіх”

Карантин, так карантин. Для всіх! А то мільйони бідують, а слуги жирують.

Gepostet von Олег Ляшко am Mittwoch, 29. April 2020

Джерело: Народна Правда
загрузка...