Сталіно і Ворошиловград: бойовики перейменували Донецьк і Луганськ

У мережі вказали на нову технологію Кремля

Сталіно і Ворошиловград: бойовики перейменували Донецьк і Луганськ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Кремль продовжує кампанію «сталінізації» найменувань населених пунктів — слідом за перейменуванням Донецька в Сталіно та Луганська — у Ворошиловград нову назву отримала і столиця Південної Осетії — Цхінвалі. Останній прогнозовано став Сталиниром.

Loading...

У коментарі до інформації про це український політтехнолог Олексій Голобуцький звернув увагу на те, що реанімацію сталінізму Кремль випробує на «маріонеткових режимів» і повністю підконтрольних йому територіях з мінімальним населенням, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Голобуцький вважає, що в разі успішності «досвіду» зараза сталінського імперіалізму пошириться і на територію Росії.

«Адже це прекрасна ідеологічна основа для агресивної держави з обнищавшим населенням, тому що вся економіка працює на воєнку», — пояснив політтехнолог.

Нагадаємо, в адміністрації глави» так званої «ДНР» всерйоз розглядається питання відновлення в Донецьку пам’ятника тирану Йосифу Сталіну.

Також раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що жителі окупованих територій Донбасу не бояться коронавіруса Covid-19, адже є проблеми страшніше — приміром, у «ЛНР» медицина в дуже жалюгідному стані. В Луганську стали частіше помирати люди, психіатрії переповнені, багато ранніх виявів онкозахворювань і гіпертонії. Причина: війна, стреси, загострення хронічних хвороб, інсульти.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...