Вальпургієва ніч: традиції, обряди і ворожіння на кохання

Ви готові ворожити?

Вальпургієва ніч: традиції, обряди і ворожіння на кохання
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У ніч з 30 квітня на 1 травня, якщо вірити легендам, відкриваються кордони між світами, народжуються відьми, а мертві бродять серед живих. І називається це – Вальпургієва ніч.

Loading...

У цю ніч прийнято ворожити і здійснювати обряди. НАРОДНА ПРАВДА зібрала найбільш надійні.

У народі Вальпургієву ніч також називають Живин день, Ніч відьом, Живина ніч, Велесова ніч, Відьомське багаття. Відьми влаштовують шабаші на Лисих горах, а захиститися від злих духів можна тільки з допомогою вогню.

Чому Вальпургієва ніч?

Свята Вальпургія народилася орієнтовно в 710 році в родині короля Західної Саксонії Річарда. В 11 років вона пішла в монастир і була дуже побожною.

Одного разу корабель, на якому пливла Вальпургія, потрапив у шторм. Вона так сильно молилася, що шторм затих. Після цього її стали називати покровителькою моряків.

Кажуть, Вальпургія вміла спілкуватися з мертвими, а коли померла, то робітники, які облаштовували в монастирі, де її поховали, осквернили її могилу. Тоді вночі тінь святої Вальпургії з’явилася єпископу – було це в ніч з квітня на травень.

Вальпургієва ніч: традиції, обряди і ворожіння на кохання

Що варто робити в Вальпургієву ніч?

– Збирати цілющі трави. Знахарі вірять в особливу силу трав, зібраних в цей час.

– Запам’ятати сон. Кажуть, сняться віщі сни.

– Вранці вмитися росою і випити води із струмка або колодязя. Будеш здоровим і молодим.

Що не можна робити?

Приносити бузок у дім, особливо, якщо в домі хворий, вважається, що запах бузку кличе в інший світ;

Вдягати одяг, в якому ви з кимсь сварилися, і чорний одяг.

Поминати нечисть і матюкатися.

Як провести любовний обряд?

Потрібно взяти свічку, запалити її, перед собою поставити фото людини, яка вам подобається. На фото потрібно крапнути трохи воску і вимовити слова: «Нехай полум’я свічки горить і твої почуття до мене розпалює. Бажаю, щоб ти полюбив(а) мене, як і я тебе люблю». Після цього фото прибрати в затишне місце.

Як провести обряд на багатство?

Потрібно взяти новий гаманець і покласти в нього молоде листя дерев і квітів. Після запаліть свічку зеленого кольору і вимовіть слова: «Скільки листя на деревах, стільки й грошей у моєму гаманці буде». Після цього листя потрібно перекласти в невеликий мішечок, добре зав’язати його і заховати в затишне місце. А в гаманець покласти гроші.

Як ворожити на любов?

Підійде будь-який вид ворожіння. Наприклад, ця добірка.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...