Відпочинок у Турції 2020: що буде з all inclusive

Шведський стіл і система "все включено" залишаться, але трохи зміняться.

Відпочинок у Турції 2020: що буде з all inclusive
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини/Соціальна правда

Відпочинок в Туреччині вибирають багато українців, які люблять сонце і море. Але туристів в турецьких готелях приваблює і система “все включено”, яка відкриває можливість харчуватися різноманітно і в необмеженій кількості. Днями з’явилася інформація про те, що після карантину система all inclusive більше не буде працювати у готелях.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, глава федерації готельєрів Туреччини Сурурі Чорабатир спростував цю інформацію.

Loading...

Він повідомив, що скасувати це неможливо, бо ще в минулому році були укладені контракти з турагентствами на продаж саме цих послуг на сезон 2020.

Чорабатир підкреслив, що ЗМІ неправильно зрозуміли слова турецького міністра про те, що після пандемії готельєри посилять санітарні заходи. Він уточнив, що мова йшла про соціальної дистанції. Таким чином, шведський стіл і система “все включено” залишаться, але трохи зміняться.

Сурурі Чорабатир додав, що спочатку заходів безпеки буде легко дотримуватися, оскільки припускають, що відразу після пандемії в готелях буде не так багато відпочиваючих.

Нагадуємо, ще однією країною, яка подолала позначку в 100 тисяч інфікованих, стала Туреччина: захворіли 101 790, померли 2 491.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, незважаючи на продовження карантину до 11 травня, багато українців планують відпочинок на травневі свята — 8% українців планують в ці дні відвідати своїх рідних і друзів. Але разом з тим, три чверті громадян країни (74%) планують дотримуватися карантину і залишатися вдома.

Джерело: Народна Правда
загрузка...