Назвали фрукти і ягоди, які вбивають ваше здоров’я

Назвали фрукти і ягоди, які вбивають ваше здоров’я
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Дослідники провели масштабний експеримент і встановили, що багато фруктів і ягоди можуть бути не тільки не корисними, а й дуже небезпечними для здоров’я людини.

В результаті експерименту з’ясувалося, що найнебезпечнішою ягодою може бути полуниця. В улюбленій багатьма ягоді фахівці виявили пестициди, які негативно впливають на здоров’я людини і провокують розвиток деяких серйозних захворювань, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на healthystyle.

Втім, мова йде тільки про полуницю, яку вирощують дачники на своїх городах.

Картопля ж, на відміну від полуниці, містить в рази менше пестицидів, і її вчені називають безпечним для здоров’я.

Наступними в рейтингу небезпечних фруктів, овочів і ягід йдуть персики, шпинат, селера, вишня, груші, нектарини, яблука і виноград.

Нагадаємо, фахівці з Британського психологічного товариства спробували визначити, яким чином вживання фруктів і овочів пов’язано з відчуттям  щастя і задоволеності життям. Вчені дійшли висновку, що дієта, багата на фрукти і овочі, пов’язана з більшим щастям, задоволенням життям і позитивним впливом.

Раніше  вчені з Великобританії провели ряд досліджень складу та властивостей звичного всім буряка. За висновками експертів, регулярне вживання цього овоча значно покращує здоров’я.

Також повідомлялося, що три порції овочів щодня збільшують тривалість життя. У список найкорисніших овочів увійшли морква, броколі і болгарський перець.

Джерело: Народна Правда