Травневі свята в Україні: як будуть відпочивати українці на карантині

Порушників карантину можуть оштрафувати на суму від 17 тисяч гривень

Травневі свята в Україні: як будуть відпочивати українці на карантині
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Вихідні у травні українцям зіпсує карантин – у святкові плани втрутилася пандемія коронавірусу COVID-19.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, у травні на нас чекають додаткові вихідні з нагоди святкування Дня праці (1 травня) та Дня перемоги (9 травня).

Loading...

Вихідні у травні

У зв’язку з перерахованими святами українці отримають додатковий відпочинок 1 і 11 травня. Таким чином, в травні в Україні буде 12 офіційних вихідних.

На жаль, двічі в цьому році випадають “потрійні” вихідні, але скористатися ними українці через карантин в повній мірі не зможуть. Приміром, в країні введено заборону на шашлики на природі.

Хоча юристи відзначають деякі цікаві нюанси закону. Приміром, прописані в законі “лісопаркова зона” і “прибережна зона” не визначені законодавством. Таким чином, перебування в лісі не є забороненим.

“Це не означає, що варто довго гуляти або сидіти в цих місцях, але швидко пройти повз – можна, і подихати свіжим повітрям також. Краще рухатися ближче до проїжджої частини і демонструвати своїм виглядом, що ви прямуєте до магазину, на роботу або додому”, – йдеться в матеріалі Апострофа.

В цілому фахівці рекомендували дотримуватися введених обмежень, щоб не сприяти поширенню коронавірусу.

Додамо, порушників карантину можуть оштрафувати на суму від 17 тисяч гривень.

Травневі свята в Україні: як будуть відпочивати українці на карантині

Нагадаємо, для недопущення поширення захворюваності COVID-19 Україна і більшість сусідніх країн обмежили в’їзд на свою територію іноземців. Але з сусідніх країн кордон можна перетнути на власному авто через КПП і повернутися додому.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...