COVID-19 не вбиває: вчений розкрив правду про смертність від коронавірусу

В реальності летальність від SARS-CoV-2 може становити менше 1%

COVID-19 не вбиває: вчений розкрив правду про смертність від коронавірусу
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Американський біолог Костянтин Чумаков називає вірус SARS-CoV-2, який викликає коронавірусну інфекцію, яку в народі називають коронавірус COVID, не таким небезпечним.

Loading...

Своєю думкою він поділився у коментарі Обозревателю, передає НАРОДНА ПРАВДА.

За його словами, офіційні дані щодо смертності від коронавірусу свідчать  про те, що вмирає від 2-5% хворих, але в реальності летальність може становити навіть менше 1%. З цієї причини біолог каже, що вірус SARS-CoV-2 не такий шкідливий, як здалося на початку епідемії.

“Починають з’являтися дані, скільки ж осіб насправді заразилося, захворіло і померло – виявляється, смертність менше 1%. Але офіційні дані говорять, що від 2 до 5%. В Італії навіть більше. Це пов’язано з тим, що поки немає точної статистики щодо кількості хворих і заражених. Пропустити померлу людину важко, а хвору – легко, не кажучи вже про тих, хто заразився і не має жодних симптомів. Так що вірус SARS-CoV-2, який викликає хворобу COVID-19, не дуже-то й шкідливий”, – підкреслив учений.

Нагадаємо, в Україні COVID-19 виявили у 10 тисяч 861 чоловік. Коронавірус став причиною смерті для 272 осіб. 1413 пацієнтів одужали. За добу виявили 455 нових випадків інфікування.

Джерело: Народна Правда
загрузка...