Онлайн-школа: урок про російську агресію замінили на інший з Усиком

У Міносвіти пояснили заміну уроку технічними нюансами

Онлайн-школа: урок про російську агресію замінили на інший з Усиком
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

“Всеукраїнська школа онлайн” 30 квітня замість уроку з темою “Російська агресія проти України” показала урок з боксером Усиком про науково-технологічноу революцію.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на матеріал Радіо Свобода.

У розкладі для 11 класу на сайті Міністерства освіти і науки зазначено, що в рамках предмету Всесвітня історія викладуть тему Агресія Росії проти України в 2014 році. Російсько-українська війна.

Проте, на офіційному каналі Міністерства освіти і науки в Youtube замість оголошеного уроку вийшов інший — про науково-технологічної революції, який зняли з участю боксера Олександра Усика.

Пізніше у Міносвіти пояснили заміну уроку технічними нюансами.

«Після зйомки кожен урок проходить кілька ступенів експертизи, а також складний процес монтажної роботи. Оскільки урок, заявлений в розкладі, технічно підготовлений до трансляції, на жаль, довелося надати для ефіру інший урок», — заявили у відомстві.

Міністерство обіцяє, що урок історії на тему російської агресії в Україні вийде пізніше.

Нагадаємо, з 6 квітня стартував проект «Всеукраїнська школа онлайн» – проект вільного дистанційного доступу до знань для школярів.

Також раніше Український боксер Олександр Усик заявив, що не підтримує декомунізацію в Україні, оскільки «Радянського Союзу у нас в країні немає».

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...