Весняний призов 2020: кого заберуть до армії під час карантину

Кількість заражень коронавірусом у ЗСУ зросла до 53

Весняний призов 2020: кого заберуть до армії під час карантину
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В Україні 1 травня стартує весняний призов на строкову службу. За указом, призов триватиме з травня по липень включно. До лав ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби та Держспецтрансслужби планують призвати понад 16 тисяч юнаків.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Сьогодні, через карантин призовну кампанію можуть знову підкоригувати. Як відомо, в цьому році через карантин набір новобранців вже був перенесений з квітня на травень.

Loading...

“Можливо, що буде доповнення до указу президента, де буде повідомлено про порядок проведення призову. Раніше в МОЗ заявили, що призовники будуть поміщені на обсервацію. Зараз поки що заходів, пов’язаних з обсервацією, не відбувається, тому як немає призову. Але він все одно відбудеться, хоч і був відкладений”, – говорить прес-секретар міністра оборони Світлана Павловська.

У військкоматах виданню повідомили, що чекають на команду зверху.

“Указ президента про проведення призову є. Сам призов розпочнеться з 1 травня, але питання відправки молодого поповнення у війська під час карантину – це нам роз’яснять, це питання поки залишається відкритим”, – розповів представник Київського міського військкомату, який курирує питання призову, Олексій Юрчук.

Раніше в ЗСУ допустили, що через карантин весняний призов в армію можуть знову перенести на більш пізній термін. Про це заявив головний епідеміолог Збройних сил Микола Олім.

Джерело: Народна Правда