ЄС хоче запровадити “паспорти здоров’я”: що буде з безвізом

"Паспорт здоров'я" не повинен ускладнити безвіз українцям

ЄС хоче запровадити “паспорти здоров’я”: що буде з безвізом
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

“COVID-паспорт”, який мають намір ввести країни-члени Євросоюзу, і в якому буде знаходитися довідка про відсутність зараження коронавірусом, не повинен ускладнити безвиз України з ЄС.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА”, посилаючись на “Сегодня”, про це розповів віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Вадим Пристайко.

Loading...

Він повідомив, що ЄС дійсно обговорює введення “паспорта здоров’я”, тому що Греція порушила це питання. Є рекомендація ВООЗ, яка не рекомендує вдаватися до введення “COVID-паспорта”. Тому що можна отримати “паспорт”, а завтра десь в тролейбусі по дорозі додому підхопити вірус. Більше того, ситуація ускладнюється тим, що фіксуються випадки повторного зараження коронавірусом, зокрема, в Китаї. Це важливе питання, на яке у ЄС немає відповіді.

Пристайко повідомив, що на його думку, це може бути щось на зразок медичних страховок, наявність яких вимагається від кожного туриста, який слідує в європейську або будь-яку іншу країну. Так само і з Україною, до речі. Багато тропічні країни, наприклад, вимагають від в’їжджають показати список щеплень. Щось близьке до цього в остаточному документі ЄС і буде. Але  точно, що безвиз з Україною не буде якимось чином ускладнений.

Нагадуємо, коронавірус COVID-19 продовжує «крокувати» по планеті. Станом на ранок 1 травня, інфекція позбавила життя 233 тисяч 439 осіб. При цьому одужав 1 мільйон 15 тисяч 183 пацієнта.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що пандемія коронавірусу може тривати 2 роки до тих пір, поки дві третини населення планети не придбають імунітет до вірусу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...