Ослаблення карантину у Черкасах: поліція почала перевірку на порушення санітарних норм

У місті працюють слідчо-оперативні групи

Ослаблення карантину у Черкасах: поліція почала перевірку на порушення санітарних норм
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

В Черкасах працюють слідчо-оперативні групи з метою виявлення порушень санітарних правил і норм щодо запобігання захворювання в рамках кримінального провадження за фактом прийняття рішення про ослаблення карантину.

Loading...

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Черкаської області, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Повідомляється, що на підставі публікацій в Інтернеті внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо можливих неправомірних дій посадових осіб Черкаської міської ради при прийнятті рішення про ослаблення карантину на території Черкас.

«З метою забезпечення виконання вимог чинного законодавства на території міста Черкаси Черкаським відділом поліції ГУНП в Черкаській області створені мобільні групи з проведення превентивної роботи серед представників малого і середнього бізнесу і прийняття заходів по недопущенню розповсюдження захворювань, викликаних коронавірусом COVID-19″, – йдеться в повідомленні.

Слідство триває, слідчими і процесуальними керівниками розроблено план першочергових слідчих (розшукових) дій, вживаються заходи щодо всебічного, повного та неупередженого розслідування обставин події.

Хід розслідування вказаної виробництва контролюється органами прокуратури Черкаської області.

Нагадаємо, 1 травня президент Володимир Зеленський передав меру Черкас Анатолія Бондаренка “полум’яний привіт” від правоохоронних органів і пригрозив юридичною відповідальністю за порушення карантину. До цього поліція відкрила кримінальне провадження щодо рішення міської ради про ослаблення карантину, а глава МВС Арсен Аваков заявив, що міський голова “загрався”.

Пізніше Анатолій Бондаренко відреагував на звернення Зеленського про відповідальність за дострокове ослаблення карантину в Черкасах. За його словами, місто буде чинити опір у разі кримінального переслідування за рішення про дострокове ослаблення карантину.

Нагадаємо, раніше український уряд представив план виходу країни з карантину — так званий адаптивний карантин дозволить країні послабити обмеження за умови сприятливої епідемічної ситуації по коронавірусу.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...