Скасування карантину в Черкасах: Зеленський попередив мера, той відповів

Анатолій Бондаренко заявив про погрози з боку влади

Скасування карантину в Черкасах: Зеленський попередив мера, той відповів
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Виконком Черкаської міськради ухвалив рішення про послаблення карантину попри вимоги уряду. Президент Володимир Зеленський у своєму  черговому відеозверненні  передав мерові Черкас Анатолію Бондаренкові «полум’яний привіт» і пообіцяв «юридичні наслідки».  

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Анатолій Бондаренко заявив 1 травня виданню “Страна“, що чекає помсти за непокору.

Президент України Володимир Зеленський передав “полум’яний привіт” меру Черкас Анатолію Бондаренку від Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України.

“Окремий “полум’яний” привіт особисто від президента, а також Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України я хочу передати меру міста Черкас, який разом із міською радою загубили календар та збиралися пом’якшувати карантинні заходи раніше 11 травня. Це – спроба заробити політичні рейтинги ціною життя та здоров’я жителів міста. І це буде мати відповідні юридичні наслідки”, – стверджує він.

У відповідь на звернення Зеленського Бондаренко розповів про погрози з боку правоохоронних органів і повістку на допит.

“Я думав, що президент передасть привіт “Епіцентру”, який порушує всі правила карантину. Але передали мені. Я хочу йому передати: закон має бути один для всіх. Я бачу, що будуть переслідувати місцевих керівників, а не тих, хто крав сотні мільйонів за минулої влади. Мені цей привіт розцінювати як погрози? Це втручання в органи місцевого самоврядування. І знаєте, хто мені тільки не передавав привіти: починаючи від місцевого начальника СБУ і закінчуючи всіма іншими”, – заявив мер Черкас.

За його словами, керівник місцевого управління СБУ телефонував йому “20 разів” і просив скасувати постанову про послаблення карантину

“Я йому сказав, що ми не проти, тільки він має пояснити, як може працювати на повну потужність “Епіцентр”, а не може простий підприємець. [Він] сказав: “Побачиш, ми ж по-чоловічому, будуть кримінальні справи…” Ось так і пояснив”, – пояснив Бондаренко.

Нагадаємо,   український уряд представив план виходу країни з карантину – так званий адаптивний карантин дозволить країні ослабити карантин за умови сприятливої епідемічної ситуації щодо коронавірусу.

Нагадаємо також, що з 1 травня почалося ослаблення карантинних обмежень в Україні. З 1 травня відновили роботу майже 900 агропродовольчих ринків.

Також раніше ми писали, про те, коли в Україні відкриють метро.

Джерело: Народна Правда