Скільки хворих COVID-19 не мають симптомів і залишаються заразними: шокуючі цифри

Вчені попередили про безсимптомну передачу коронавірусу

Скільки хворих COVID-19 не мають симптомів і залишаються заразними: шокуючі цифри
Автор Желізняк Олександр в Наука/Новини

Пандемія коронавірусу за прогнозами вчених може повертатися кількома хвилями через два роки, а контроль над COVID-19 можливий тільки після появи колективного імунітету у 2/3 населення планети.

Loading...

У той же час медики і дослідники відзначають тривожний фактор безсимптомного перебігу хвороби і розповсюдження небезпечного вірусу, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Американські вчені прийшли до висновку, що до 25% людей, заражених COVID-19, залишаються безсимптомними.

За словами високопоставленого представника охорони здоров’я США, значна частина пацієнтів з коронавірусом може взагалі не мати характерних симптомів – ключового чинника, що сприяє поширенню вірусу.

“Це важливо, тому що тепер у нас є люди, які можуть не мати ніяких симптомів, але можуть сприяти інфікуванню”, – сказав директор Центрів по контролю і профілактиці захворювань Роберт Редфілд.

Більш того, навіть якщо люди хворіють, вони можуть передати вірус протягом 48 годин до появи симптомів, додав він.

“Це допомагає пояснити, наскільки швидко цей вірус продовжує поширюватися по всій країні, тому що у нас є безсимптомні розповсюджувачі, і у нас є люди, які передають (вірус) за 48 годин до того, як вони стануть симптоматичними”, – зазначив Редфілд.

Недавні дослідження, проведені в інших країнах, також показують, що можлива безсимптомна передача COVID-19. Наприклад, дослідження, опубліковане 1 квітня в щотижневому звіті по захворюваності та смертності CDC, показало, що більш ніж 150 випадків COVID-19, не пов’язаних з поїздками, в Сінгапурі 6,4% можуть бути пов’язані з безсимптомною передачею.

Раніше вчені розповіли, про причини повторного зараження коронавірусом.
Також раніше ми писали про те, що ВООЗ продовжила дію глобальної надзвичайної ситуації через коронавірус.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...