Болгарія послаблює карантин: що дозволять

Прем'єр-міністр сказав, що покладається на дисципліну громадян, які повинні звикнути жити з цим вірусом, тому, що він не закінчиться ще через рік або два.

Болгарія послаблює карантин: що дозволять
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Коронавірус/Новини

Болгарія планує наступного тижня послабити ряд коронавірусних обмежень.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на Reuters, про це заявив прем’єр-міністр Бойко Борисов.

Loading...

За словами Борисова, контрольно-пропускні пункти, які контролюють міжміські поїздки, швидше за все, будуть зняті в середу, коли в Болгарії відзначається День Святого Георгія.

Прем’єр-міністр сказав, що покладається на дисципліну громадян, які повинні звикнути жити з цим вірусом, тому, що він не закінчиться ще через рік або два.

Бари і ресторани відновлять роботу після перевірок регіональними інспекціями охорони здоров’я та агентством з безпеки харчових продуктів. Спортсменам буде дозволено проводити індивідуальні тренування.

Борисов підкреслив, що з завтрашнього дня дозволять індивідуальні заняття спортом на відкритому повітрі, але не змагання. Також будуть відкриті басейни з дотриманням всіх заходів безпеки – дезінфікуючі засоби в роздягальнях, дотримання безпечної відстані.

У Болгарії підтверджено 1611 випадків захворювання і 72 смертельних випадки. Країна оголосила надзвичайний стан до 13 травня, щоб протистояти поширенню коронавірусу. Борисов повідомив, що в понеділок буде підготовлено законопроект про зняття надзвичайного стану.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА  повідомляла, що популярна співачка Оля Полякова попросила владу дозволити проведення культурно-масових заходів на ряду з роботою транспорту.

Також ми розповідали, що в Києві представники малого і середнього бізнесу організували акції протесту на Майдані Незалежності і під будівлею Офісу президента з вимогою до влади послабити карантин і дозволити їм заробляти.

Джерело: Народна Правда