Covid-19 викликає інсульт у молодих людей

Вірус викликає збільшене згортання в великих артеріях, приводячи до серйозного інсульт

Covid-19 викликає інсульт у молодих людей
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Медики визначили, що новий коронавірус може викликати раптові інсульти у людей у віці 30-40 років, у яких немає складних або хронічних хвороб.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє CNN.

Loading...

За інформацією лікарів, з’являється все більше доказів того, що інфекція Covid-19 може викликати згортання крові незвичайними способами, і це веде, як наслідок, до інсульту.

Нейрохірург Томас Окслі з Нью-Йорка і його колеги розповіли про п’ять пацієнтів, яких лікували. Всі були молодше 50 років, і у всіх були або легкі симптоми інфекції Covid-19, або ніяких симптомів взагалі.

“Вірус, здається, викликає збільшене згортання у великих артеріях, приводячи до серйозного інсульту”, – сказав Окслі.

Мозкові клітини вмирають, коли кровотік зупиняється, і чим довше він блокується, тим більше пошкодження мозку. Швидке лікування у такому випадку є життєво важливим. Більшість із цих хворих не мали історії хвороби в минулому і були вдома з легкими симптомами або без симптомів Covid-19, додав лікар.

Нагадаємо, медики Італії, Іспанії та Франції заявляють про новий симптомі коронавірусної інфекції, який проявляється у кожного п’ятого їх пацієнта у вигляді дерматологічній проблеми – зазвичай це висип в області ніг, особливо на ступнях і пальцях.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що у Вашингтоні в розпорядженні є достатня кількість свідчень, які вказують на те, що коронавірус COVID-19 почав поширюватися по світу з лабораторії в китайському місті Ухань.

Джерело: Народна Правда
загрузка...