Оля Полякова звернулася до влади: Дайте можливість заробляти працівникам культурного сектору

Артистка стверджує, що багато хто піде з шоу-бізнесу в іншу сферу або переїдуть заробляти за кордон

Оля Полякова звернулася до влади: Дайте можливість заробляти працівникам культурного сектору
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини/Шоу-бізнес

Популярна співачка Оля Полякова попросила владу дозволити проведення культурно-масових заходів на ряду з роботою транспорту.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це йшлося в ефірі ток-шоу “Свобода слова” .

Полякова заявила, що українська влада не внесла в поетапний план виходу з карантину проведення концертів та різноманітних заходів. Знаменитість впевнена, що якщо людям, причетним до шоу-бізнесу, не дадуть можливість заробляти, то творити прекрасне в цій сфері просто буде нікому.

І, у випадку, якщо концерти, театральні постановки та інші масові заходи і далі будуть заборонені, величезна кількість людей залишиться без засобів існування.

“Шоу-бізнес ніколи не залежав від грошей держави і сьогодні не просимо у держави ніяких дотацій, нічого не просимо. В поетапному виході з карантину є все, крім культурно-масових заходів. Ось про що я. Метро відкриється, люди будуть перебувати один з одним… Доцільно і соціально відповідально було б зробити і концерти, ризик зараження той же”, ‒ заявляє Полякова.

За словами артистки, індустрія шоу-бізнесу повернеться на 15 років назад, не буде такого конкурентоспроможного продукту, який є зараз. Танцюристи, музиканти, аранжувальники, освітлювачі, постановники шоу, музичні колективи ‒ всі вони залишилися без роботи і скоро змушені будуть змінити діяльність.

“Я прошу дати нам можливість заробляти і всьому нашому сектору”, ‒ закликає Полякова.

Нагадаємо, раніше Оля Полякова зізналася, що вона перехворіла коронавирусной інфекцією. Це сталося під час відпочинку в Маямі (США).

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...