У Києві підприємці вимагали послаблення карантину

Акція під назвою # SaveФОП відбулася на Майдані. Потім активісти вирушили до будівлі Офісу президента

У Києві підприємці вимагали послаблення карантину
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

У Києві представники малого і середнього бізнесу організували акції протесту на Майдані Незалежності і під будівлею Офісу президента з вимогою до влади послабити карантин і дозволити їм заробляти.

Loading...

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на матеріали Громадського у неділю, 3 травня.

Спочатку невелика акція під назвою #SaveФОП відбулася на Майдані. Потім активісти вирушили до будівлі Офісу президента, куди також приїхали члени Автомайдану. Всього на мітинг під ВП зібралися близько сотні осіб.

Один з учасників акції розповів, що його бізнес закритий з 18 березня через карантин. Він закликає владу дозволити працювати підприємцям з дотриманням санітарних вимог. Також просить владу у разі продовження дії обмежень для бізнесу видати підприємцям фінансову допомогу.

У Києві підприємці вимагали послаблення карантину У Києві підприємці вимагали послаблення карантину У Києві підприємці вимагали послаблення карантину У Києві підприємці вимагали послаблення карантину У Києві підприємці вимагали послаблення карантину У Києві підприємці вимагали послаблення карантину У Києві підприємці вимагали послаблення карантину

Нагадаємо, Уряд України вже готує ослаблення карантину. До роботи вже незабаром зможуть повернутися кафе, перукарні та салони краси.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що мережа гіпермаркетів «Епіцентр», яка працює незважаючи на карантин у той час, як інші дрібні господарські магазини закриті, сама вирішує, працювати їй чи ні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...