У Росії розповіли про новому симптомі COVID-19

У хворих виявили шкіряні висипання

У Росії розповіли про новому симптомі COVID-19
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

У Коммунаркі (селище у складі поселення Сосенске у місті Москва) у хворих коронавирусной інфекцією виявили шкірні висипання.

Loading...

Про це повідомив на онлайн-зустрічі головний лікар інфекційного центру Денис Проценко, передає ТАСС.

«Висипання досить різноманітні. В першу чергу висипання на шкірі долоней та живота», — сказав Проценко. Він зазначив, що такі симптоми виявили у більшості хворих, що надійшли в лікарню.

У своєму Facebook лікар раніше також написав, що у хворих почалися «шкірні прояви».

COVID-19. ОРДС, пронация, ИВЛ, выраженные нарушения свертываемости, начались и кожные проявления…За прошедшие сутки…

Gepostet von Denis Protsenko am Freitag, 1. Mai 2020

За останню добу в Коммунарку надійшли 64 людини. Всього в лікарні перебувають 527 чоловік, з них 316 підтвердили коронавірус. 28 пацієнтів центру підключені до апаратів ШВЛ.

За добу в Росії додалося 10 633 людей хворих, всього – 134687 заражених і 1280 смертей

Раніше головний пульмонолог МОЗ Росії та завідувач кафедри пульмонології МГМУ ім. Сеченова Сергій Авдєєв назвав головним симптомом тяжкої форми захворювання COVID-19 утруднене дихання. За його словами, задишка свідчить про перехід хвороби у важку стадію, при цьому необхідно звернутися за медичною допомогою і приготуватися до госпіталізації.

Нагадаємо, раніше дослідники з Іспанської академії дерматології склали класифікацію проявів COVID-19 на шкірі людини ґрунтуючись на спостереженнях і висновках медичних експертів. Про те, що у людини може бути коронавірус, кажуть бульбашки або почервоніння на шкірі, а також плямисто-папульозний висип, схожа на рожевий лишай.

Також, у віковій групі, яка найбільш схильна смертності від COVID-19, часто не спостерігаються такі ознаки, як кашель, лихоманка або задишка.

Джерело: Народна Правда
загрузка...