За мера Черкас заступилися мери Львова та Івано-Франківська

У кримінальній справі проти Анатолія Бондаренка побачили наступ на місцеве самоврядування.

За мера Черкас заступилися мери Львова та Івано-Франківська
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

Мер Львова Андрій Садовий та мер Івано-Франківська Руслан Марцінків висловили підтримку своєму колезі — меру Черкас Анатолію Бондаренку, щодо якого через рішення про ослаблення карантину порушили кримінальну справу.

Loading...

Садовий закликав “припинити будь-які переслідування мера Черкас”, тому що таким чином він висловлював думку суспільства. Мер Львова вважає, що уряд повинен делегувати містам більше самостійності в прийнятті рішень щодо карантинних обмежень. Таку пропозицію він направив в Кабмін минулого тижня.

“Найменше я б хотів отримати колапс в органах державної або місцевої влади. Тому кожен крок має бути виваженим. Моя пропозиція: уряд має делегувати містах більше самостійності в прийнятті рішень щодо карантину. Таку пропозицію Львів відправив до Кабміну ще в середу “, – зазначив Садовий.

За всіма публічними перепалками ми ризикуємо забути, що вчимося жити з коронавірусом. Найменше, що я б хотів зараз…

Gepostet von Андрій Садовий am Samstag, 2. Mai 2020

У свою чергу, Марцінків заявив, що, відкриваючи справи на мерів, у країні хочуть знищити місцеве самоврядування”.
“Таке враження, що хочуть знищити місцеве самоврядування, відкрили купу справ на мерів, забрали кошти у громад, закріпачили українців щодо виїзду за кордон, продали землю, обдурили з доплатами медикам! Підтримую мера Черкас Боднаренко!!! Карантин один для всіх, а не для обраних!!!” — написав Марцінків.

Таке враження, що хочуть знищити місцеве самоврядування, повідкривали купу справ на мерів, забрали кошти в громад,…

Gepostet von Руслан Марцінків am Samstag, 2. Mai 2020

Міська рада Черкас з 1 травня послабила карантин. Рішення прийняли у зв’язку з численними зверненнями підприємців, які зазнають збитків. Відкриються парки і літні майданчики ресторанів, салони краси, майстерні. Пізніше стосовно мера міста порушили кримінальну справу.

Нагадаємо, у Черкасах працюють слідчо-оперативні групи з метою виявлення порушень санітарних правил і норм щодо запобігання захворювання в рамках кримінального провадження за фактом прийняття рішення про ослаблення карантину.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...