Дан Балан зробив пропозицію Тіні Кароль?: з’явилися докази

Пара "засвітила" обручки на руках

Дан Балан зробив пропозицію Тіні Кароль?: з’явилися докази
Автор Желізняк Олександр в Новини/Фото/Відео/Шоу-бізнес

Популярній українській співачці і багаторічному тренеру вокального шоу “Голос країни” Тіні Кароль вже не перший рік приписують роман з харизматичним виконавцем Даном Баланом, і хоча сама парочка ніяк не коментує ці чутки, фани вірять у їх любовний зв’язок. Нещодавно з’явилися докази того, що Дан Балан зробив пропозицію Тіни Кароль – у пари на руках з’явилися обручки.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Знай”.

За почуттями 41-річного Дана Балана і 35-річної красуні-співачки Тіни Кароль спостерігали всі шанувальники останніх сезонів “Голосу країни”. Після довгих чуток і красивих залицянь у пари народився чудовий  дует, а на пальці у Тіни  – заповітна обручка.

Тіна Кароль 7 років тому стала вдовою, коли її чоловік Євген Огір пішов з життя після важкої хвороби. Довгі роки співачка знаходила розраду в роботі і в єдиному сині Веніаміні, але з приходом Дана Балана в проект “Голос”, крижане серце Кароль розтануло.

Дан Балан зробив пропозицію Тіні Кароль?: з’явилися докази

Тренери під час зйомок шоу вже не могли приховувати свої почуття, за якими спостерігали глядачі з різних країн. Схоже, що саме карантин об’єднав пару, адже Дан зараз проживає у коханої і на це вказують відразу кілька фактів.

Відомо, що Кароль проживає в Зазим’ї, поруч з яким знаходиться сосновий ліс. Саме в цьому лісі і «спалився» Балан, коли показував свою прогулянку. Вже тоді з’явилися домисли, що закохані живуть разом. Всі чутки були розвіяні, коли на фіналі «Голоса» Дан і Тіна вели трансляцію з дому Кароль, там же був записаний ліричний дует пари на пісню «Пам’ятаєш».

Дан Балан зробив пропозицію Тіні Кароль?: з’явилися докази

Таким оригінальним способом артисти зізналися шанувальникам у своїх почуттях, а обручка на пальці Тіни вказує на те, що Балан все-таки зважився і зробив пропозицію співачці.

На безіменному пальці музиканта також з’явилася обручка.  Шанувальники Кароль давно помітили, як з приходом Дана змінилася Тіна – артистка стала світитися від радості, більше посміхатися, сміятися і буквально розцвіла. І Балан після довгих років болісної самотності все-таки знайшов ту єдину жінку, з якою готовий вперше піти під вінець. Сама пара відкрито про роман не говорить, але такі яскраві вчинки краще будь-якого офіційного заяви.

Раніше співачка Тіна Кароль відверто розповіла про переломний момент свого життя і найстрашніший день, про те, що допомагає їй жити і боротися з труднощами.

Джерело: Народна Правда