Календар садівника на травень 2020: коли можна саджати для хорошого урожаю

Календар садівника-городника на травень 2020

Календар садівника на травень 2020: коли можна саджати для хорошого урожаю
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Травень ‒ початок гарячої пори для садівників. Саме зараз у всіх, хто полюбляє рослини, з’явилося дуже багато роботи. Настав час зайнятися своїм городом, щоб уже зовсім скоро мати змогу куштувати смачні овочі!

Loading...

Які дні у травні 2020 року будуть найсприятливішими для роботи на городі, розповіла експерт програми «Слідство ведуть екстрасенси» ясновидиця Ольга Калинова, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Травень ‒ це місяць, коли садять багаторічні дерева, кущі, які мають тривалий термін життя. Всі справи, спрямовані на розвиток, варто розпочинати на зростанні світила, так і нове життя рослин на новому місці треба розпочинати у цій фазі.

Місячний календар садовода-городника на травень 2020

Травень розпочинається із Місяця у фазі росту, а саме: з 1 по 6 травня. Якщо ви маєте розсаду і вона міститься в горщиках чи спеціальних піддонах, то саме час почати її загартовування. Щоб не знищити саджанці, на кілька днів винесіть розсаду до теплиці чи на ділянку, щоб рослини безпечно адаптувалися до перепаду температур. У разі хорошої погоди впродовж кількох днів можна сміливо пересаджувати у відкритий ґрунт. Що стосується насіння, то перший тиждень травня ідеальний для посіву кропу, петрушки, майорану, базиліку, гороху, баклажанів, кабачків, патисонів, гарбузів, різноманітних салатів.

Із 8 по 21 травня Місяць перебуватиме у фазі спаду. Чудовий час для культивації, прополювання території, знищення шкідників. Із 10 травня хороший період для висаджування картоплі, редиски, ріпи. З 13 травня рекомендуємо підстригти дерева та кущі, кропити їх, косити траву, але варто утриматися від посівів. Із 15 травня слід садити редиску, цибулю, культивувати та поливати землю, підживлювати ґрунт. Із 18 травня і аж до нового Місяця добре садити всі коренеплоди, стригти дерева і кущі, слідкувати за зволоженням та живленням рунту.

Із 23 по 31 травня Місяць знову у фазі зростання. Чудовий час, щоб досіяти зелень, посадити різноманітні салати, цибулю порей, усі види капусти, гарбузові та бобові культури, селеру, розмарин, кмин, а також квіти. Проте пам‘ятайте, що квіти слід садити із зональністю за порами року.

Не забувайте також про народні прикмети: якщо 14 травня дме теплий вітер, а ніч тиха та ясна, то літо буде вітряне і сухе; що раніше зацвіте черемха, то швидше завітає літо.

Раніше повідомлялося, що на початку травня не варто очікувати ласкавої погоди, тому що вона буде дощовою і прохолодною.

Джерело: Народна Правда
загрузка...