Коронавірус створила та випустила людина: США заявили про докази лабораторного походження COVID-19

Кращі експерти досі думають, що це було зроблено людиною - Помпео

Коронавірус створила та випустила людина: США заявили про докази лабораторного походження COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

Коронавірус COVID-19 почав поширюватися світом з лабораторії в китайському місті Ухань.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку заяву в інтерв’ю ABC News зробив держсекретар США Майкл Помпео.

«Є вагомі докази того, що саме тут це почалося. З самого початку ми говорили, що це був вірус, який виник у китайському Ухані … У Китаю є історія зараження світу, і у них є історія роботи неякісних лабораторій. Це не перший випадок, коли ми стикаємося з вірусами в результаті невдач в китайській лабораторії. І так, в той час як розвідка продовжує робити свою роботу … я можу вам сказати, що існує значна кількість доказів того, що це сталося саме з цієї лабораторії в місті Ухань», – Майкл Помпео.

Майк Помпео також заявив, що у США є докази того, що Китай приховував ситуацію з коронавірусом COVID-19:

«Ми можемо підтвердити, що Комуністична партія Китаю робила все, щоб світ не дізнався вчасно про те, що сталося. Є багато доказів цього, деякі доступні публічно», – сказав Помпео.

Держсекретар США також стверджує, що Китай «намагався заглушити» тих, хто намагався повідомити про реальну ситуацію в місті Ухань.

Помпео звинуватив Пекін у проведенні «класичної комуністичної кампанії з дезінформації» і додав, що “президент Трамп ясно дав зрозуміти, що ми маємо намір притягнути винних у цьому до відповідальності, і ми зробимо це свого часу”.

Медики визначили, що новий коронавірус може викликати раптові інсульти у людей у віці 30-40 років, у яких немає складних або хронічних хвороб. За інформацією лікарів, з’являється все більше доказів того, що інфекція Covid-19 може викликати згортання крові незвичайними способами, і це веде, як наслідок, до інсульту.

Джерело: Народна Правда