На кону доля Донбасу: навіщо в ЄС пом’якшують російські санкції

Росії доведеться йти на перший крок

На кону доля Донбасу: навіщо в ЄС пом’якшують російські санкції
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Через пандемію коронавірусу Європа опинилася в стані глибокої економічної рецесії  і на цьому тлі висловлює бажання якомога швидше відновити економічні відносини, зокрема й із Росією. Якщо  ж санкції проти РФ пом’якшать, це стане вирішальним моментом у питанні повернення Криму й Донбасу для України.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в інтерв’ю “УП” заявив російський історик Андрій Зубов.

Loading...

“Європейські компанії – особливо німецькі, плюс французькі, італійські, іспанські – мріють повернутися на російський ринок. У Європі пропонують пом’якшувати санкції. Нібито для того, щоб Росія була більше зацікавлена робити поступки щодо Донбасу”, – зазначив він.

На його думку, якщо почнуть пом’якшувати санкції, РФ буде ще менше зацікавлена робити будь-які поступки. Хоча з іншого боку Росія сама зараз вкрай потребує грошей Європи і США для відновлення власної економіки після коронавірусної рецесії.

Історик переконаний, що остання карта в цій “великій картярській грі” перебуває у руках Заходу: якщо він витримає, не стане йти на односторонні поступки, то на них піде Росія.

“І цілком можливо, що Донбас, а можливо і Крим, повернуться в Україну. Якщо ж Захід побіжить на російський ринок, тоді майбутнє Донбасу і Криму залишається в невизначеності”, – підсумував Зубов.

Нагадаємо, раніше колишній канцлер Німеччини і друг президента Росії Володимира Путіна Герхард Шредер заявив, що жоден російський президент не віддасть анексований Крим Україні.

Раніше голова комітету російської Ради федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов заявив, що  у зв’язку з поширенням пандемії коронавірусу, падінням цін на нафту та загрозою глобальної економічної кризи світова спільнота повинна скасувати усі взаємні санкції.

До слова, 13 березня  Євросоюз подовжив санкції проти РФ.  Санкції мають на меті заморожування банківських активів і заборону на в’їзд до Євросоюзу терміном на півроку.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...