Ослаблення карантину 11 травня: що почне працювати

В Україні відкриються магазини промтоварів, музеї, бібліотеки і деякі об'єкти сфери послуг

Ослаблення карантину 11 травня: що почне працювати
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

В Україні з 11 травня розпочнеться перший етап ослаблення карантину – розпочнуть роботу кафе і ресторани через “вікно видачі” та на літніх майданчиках,  магазини отримають дозвіл  продавати товари господарського призначення, меблі та інші товари, запрацюють парки і салони краси. При цьому інші обмеження, пов’язані з карантином, продовжать до 22 травня.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це на засіданні уряду у понеділок, 4 травня, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Loading...

За його словами, з 11 травня відкриваються паркисквери і зони відпочинкуперукарніманікюрні і педикюрні салонисалони краси.

“Відповідно, при певних умовах, які будуть розроблені, які вже розроблені і будуть представлені Міністерством охорони здоров’я щодо дотримання протиепідемічних заходів у всіх сферах, які ми перераховуємо”, – зазначив Шмигаль.

Також будуть відкриті літні майданчики кафе і ресторанів.

“Ми говоримо про те, що буде дозволена робота закладів громадського харчування на винос; робота літніх майданчиків кафе і ресторанів, розташованих під відкритим небом, в закладах, які зареєстровані як оператори потужностей“, – підкреслив Шмигаль.

З 11 травня планується відкриття об’єктів оптової і роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, крім зон розваг та харчування, фудкортів, кінотеатрів, дитячих зон в ТРЦ.

Крім того, буде дозволена робота музеїв і бібліотектренування в командних видах спорту для професіоналів на закритих базах. Зможуть відновити роботу стоматологиаудиториадвокатинотаріусисервіс побутової техніки.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що  Кабінет Міністрів України почне готувати рішення, яке допоможе підприємцям і споживачам підготуватися до безпечного виходу з карантину, який запланований на 11 травня.

До слова, станом на 4 травня, в Україні зафіксовано вже 12 331 випадок зараження коронавірусом Covid-19. За добу зафіксовано 418 нових випадків.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...