Померла відома американська співачка

Точні причини смерті дівчини не називають

Померла відома американська співачка
Автор Желізняк Олександр в Новини/Шоу-бізнес

У США у віці 30 років раптово померла американська співачка і автор пісень Кеді Гроувз, яка виступала в жанрі кантрі та поп-музики. За словами родичів співачки, смерть наступила з «природних причин», проте яких саме, не уточнювалося.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє видання The Sun US.

Як відзначається, смерть молодої жінки не пов’язана з криміналом і не є самогубством. Старший брат Кеді, Коди Гроувз, повідомив, що у неї були деякі «медичні проблеми» восени минулого року. До результатів розтину причина смерті молодої жінки залишається загадкою.

Померла відома американська співачка

За кілька тижнів до смерті Кеді писала в соцмережах, що важко переносить самоізоляцію, яка негативно впливає на її психічне здоров’я. «Я відчуваю себе зовсім самотньою, наляканою – далеко від всіх, кого я люблю», – говорилося в одному з її постів. А ситуацію з пандемією вона називала «початком кінця світу».

Померла відома американська співачка

Відзначимо, що раніше Кеді втратила двох своїх братів. Кейсі Гроувз помер в 2007 році, а Кейсі Гроувз – в 2014. На момент смерті обом було по 28 років. Обидва померли від передозування наркотиків.

Померла відома американська співачка

Найбільш відомі хіти Кеді Гроувз – This Little Girl, Oil and Water, Love Actually.

Нагадаємо, раніше в США 33-річна зірка чоловічого журналу Playboy Ешлі Меттінглі наклала на себе руки. Останні два роки дівчина страждала від алкогольної залежності. Крім того, у зв’язку з карантином через коронавірус Ешлі почувалася самотньою, тому взяла собі маленьке цуценя.

Джерело: Народна Правда