Путін не закрив проект “Новоросія”: дипломат назвав регіони України під загрозою

Падіння цін на нафту і економічна криза змусять господаря Кремля відновити проект "Новоросія"

Путін не закрив проект “Новоросія”: дипломат назвав регіони України під загрозою
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Кремль не тільки не відмовився від захоплення дев’яти українських областей. Зараз в умовах падіння цін на нафту і перед загрозою економічної кризи ця мета, навпаки, стала ще більш значущою.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, таку думку висловив колишній український дипломат Дмитро Чекалкін в інтерв’ю  Обозревателю.

Чекалкін нагадав прогнози економістів, згідно з якими російська нафта і газ незабаром втратять своє стратегічне значення, фінансової «подушки» Росії вистачить на пару років. А після цього можлива продовольча криза.

Економісти впевнені, що низка областей України не тільки не постраждають від кризи, але можуть опинитися в дуже вигідному положенні. Чекалкін вважає примітним, що це як раз ті «дев’ять областей “Новоросії”, на які свого часу робив замах Путін – від Чернігова до Одеси».

На думку Чекалкіна, особисті якості президента Зеленського ніяк не допоможуть відбити російську загрозу.

«Захоплення цих регіонів для нього (Путіна) стає все більш значущим. Розраховувати, що він це питання залишить і під якимись чарами Зеленського відступить від своїх планів – вкрай безглуздо », – вважає екс-дипломат.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін не  відмовлятиметься від свого плану розвалу України, який складається з п’яти етапів.  Наразі він вже почав реалізацію своєї технології і намагається її нав’язати нашій країні.

Джерело: Народна Правда