Це двійник: у “воскресінні” Кім Чен Ина помітили дивну деталь

В мережі помітили відмінності між справжнім Ином і тим, якого показали 1 травня

Це двійник: у “воскресінні” Кім Чен Ина помітили дивну деталь
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Днями після чуток про “смерть” північнокорейського диктатора  диктатор КНДР Кім Чен Ин вперше за 20 днів з’явився в публічному місці. На його руці помітили загадковий слід. В мережі припустили, що це двійник північнокорейського диктатора.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Medialeaks.

На руці лідера КНДР помітили невелику пляму, якої раніше у Кім Чен Ина не помічали.

Це двійник: у “воскресінні” Кім Чен Ина помітили дивну деталь

“Ви помітили все це, тому що це не він! Не впевнений, хто цей хлопець, але його зуби та інші особливості зовнішнього вигляду зробили цей висновок до болю очевидним, це не Кім Чен Ин! Питання в тому – хто цей двійник?” – писали в мережі.

Деякі в мережі і зовсім припустили, що Чен Ина замінив “інопланетянин”.

“Він не справжній Кім Чен Ин. Це його двійник, який прилетів з іншої планети. Пам’ятайте кадри з НЛО, випущені Пентагоном? .. ЗМІ також були впевнені, що він помер. Кінець світу близький”, – жартували в Twitter.

Нагадаємо, раніше з’явилася інформація північнокорейський лідер «зник» через проблеми з серцево-судинною системою. Південнокорейський сайт Daily NK заявив, що Кім Чен Ин відновлюється після «кардіоваскулярної процедури», яка була проведена для нього 12 квітня. При цьому американські ЗМІ повідомили, що він нібито взагалі знаходиться при смерті.

Додамо, що  раніше на пленарному засіданні Центрального комітету Трудової партії КНДР було прийнято рішення, що в разі раптової смерті Кім Чен Ина або інших непередбачених причин країну очолить його 31-річна молодша сестра Кім Йо Чжон. Саме їй удостоєна роль керувати Північною Кореєю при екстреній ситуації з її нинішнім лідером. У боротьбі за владу у неї немає конкурентів серед родичів.

 

Джерело: Народна Правда