У Росії лікарі масово чинять самогубство, а за добу фіксують майже 11 тисяч нових випадків COVID-19

Один із загиблих лікарів сам був хворий на коронавірус, але його змушували при цьому працювати

У Росії лікарі масово чинять самогубство, а за добу фіксують майже 11 тисяч нових випадків COVID-19
Автор Романова Марі в Коронавірус/Новини

У Росії, де коронавірус COVID-19 починає бити рекорди за захворюваністю, вже три лікаря покінчили життя самогубством.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Дождь.

Всі три лікаря загинули після падіння з вікон.

У квітні коронавірус став причиною загибелі Наталі Лебедєвої, завідуючої відділенням швидкої медичної допомоги Зоряного містечка. За інформацією видання, це сталося після того, як її співробітники заразилися коронавірусом.

В. о. головного лікаря госпіталю для ветеранів воєн в Красноярську Олена Нєпомнящая померла в реанімації 1 травня після. Колеги Олени стверджують, що все через те, що в лікарні хотіли відкрити COVID-відділення. Олена була з цим не згодна — лікарня досі не готова до прийому таких хворих. Наприклад, є тільки один апарат ШВЛ і не вистачає засобів захисту. В день, коли сталася трагедія, в госпіталь привезли першого хворого  з коронавірусом.

Лікар швидкої допомоги в селищі Нова Усмань Воронезької області Олександр Шулепов 2 травня випав з вікна лікарні. Він сам був заражений коронавірусом, але, незважаючи на це, його змушували працювати.

“Ситуацію для медиків в Росії ускладнює те, що медична система, понівечена оптимізацією, просто не може створити умов, необхідних співробітникам. Відсутність виплат та премій, вихідних і нормальних умов праці — все це лягає на плечі пересічних медичних працівників: лікарів, фельдшерів, медсестер … Природно, що про якусь психологічну допомогу говорити не доводиться — лікарям просто ніколи розмовляти з фахівцями, так і фахівців — психіатрів і психологів — за межами Москви небагато”, – наголошується в матеріалі видання.

Зазначимо, у Росії другий день поспіль виявлено понад 10,5 тисячі нових випадків COVID-19. Найбільша кількість хворих в Москві — 5795. За минулу добу померли 76 осіб. За весь період поширення коронавірусу в Росії померли 1356 осіб.

Нагадаємо, за даними Центру громадського здоров’я, станом на 9 ранку 4 травня, в Україні 12 331 лабораторно підтверджений випадок коронавіруса COVID-19. Коронавірус став причиною смерті 303 осіб. 1619 пацієнтів одужали.

Джерело: Народна Правда