Втратимо все: в окупованому Криму почалася катастрофа через спалах коронавірусу

4 травня в Криму офіційно виявлено 111 випадків зараження коронавірусом

Втратимо все: в окупованому Криму почалася катастрофа через спалах коронавірусу
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Окупаційна влада в Криму приховує справжню кількість хворих жителів півострова на коронавірус. Їх може бути значно більше, ніж про це офіційно повідомляється.

Loading...

Причина в тому, що в Криму тести на коронавірус роблять тільки тим, у кого є явні симптоми ГРВІ, грипу і пневмонії, повідомляє “Крим.Реалії“, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Тому встановити істинну кількість хворих неможливо. Це визнає і так ставленик Росії в Криму Сергій Аксьонов. Про що він заявив 4 травня на засіданні оперативного штабу з протидії COVID-19.

“До нас в руки потрапляють тільки ті, у кого явні ознаки ГРВІ присутні. Тоді ми вже тестуємо на коронавірус. В інших випадках тестування немає, але ці люди є розповсюджувачами інфекції”, – розповів Аксенов.

Станом на 4 травня в Криму офіційно виявлено 111 випадків зараження коронавірусом. З них шість – за останню добу. У Севастополі – 89 заражень COVID-19, при цьому двоє померли. Якщо 2 травня в Криму з коронавірусом були госпіталізовані троє осіб, то вже 3 травня їх кількість зросла до 9 осіб.

Зате “Кримська правозахисна група” повідомляла, що тільки в період з 13 по 19 квітня в анексованих Криму і Севастополі практично в два рази зросла кількість офіційно підтверджених випадків COVID-19. Правозахисники стверджують, що отримана в ході моніторингу інформація свідчить про те, що офіційні цифри, опубліковані російською владою, не відповідають дійсності.

Всього в Росії за станом на 1 травня коронавірусом було інфіковано понад 114 тисяч осіб.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Росії розповіли про новий симптом COVID-19.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...