Білорусь приховує жахливі наслідки COVID-19: у мережі показали кричуще відео з лікарні

У Білорусі офіційно хворіють 17 489 осіб

Білорусь приховує жахливі наслідки COVID-19: у мережі показали кричуще відео з лікарні
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Новини

Коронавірус COVID-19 продовжує атакувати Білорусь. Масло у вогонь підливає президент республіки Олександр Лукашенко, який всіляко відмовляється визнавати хворобу небезпечною, хоча в країні вже є міста, де маса хворих і в місцевих лікарнях вже немає місць для інфікованих.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, новими подробицями ситуації поділився Telegram-канал “Білорусь головного мозку”.

У повідомленні говориться, що результатів тесту на коронавірус в Бєларусі доводиться чекати 7-10 днів, і пацієнт може померти, не дочекавшись відповіді.

Канал також опублікував відео, яке зняли біля пологового будинку в Барановичах. Будівлю вже перепрофілювали для людей з діагнозом коронавірус COVID-19.

“Будівля нова, там є кисневе обладнання. На відео звідти пізно ввечері виносять мертву людину”, – йдеться у підводці до відео.

Білорусь приховує жахливі наслідки COVID-19: у мережі показали кричуще відео з лікарні Білорусь приховує жахливі наслідки COVID-19: у мережі показали кричуще відео з лікарні

Як повідомлялося раніше, незважаючи на критичну ситуацію з поширенням коронавірусу, в суботу, 25 квітня, в Білорусі стартував загальнонаціональний «республіканський суботник», на який вийшли всі працівники країни. Сам же президент країни Олександр Лукашенко пішов садити дерева в село неподалік від Чорнобиля.

Джерело: Народна Правда