Чиновникам дозволять “ховати” своїх позашлюбних дітей: про що мова

Шабунін наголосив, що головна мета законопроекту - дозволити не декларувати майно неповнолітніх дітей, які не живуть з батьками-декларантами, а в "небажанні когось із авторів засвітити в декларації позашлюбних дітей".

Чиновникам дозволять “ховати” своїх позашлюбних дітей: про що мова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про чиновників

У Верховну Раду внесений на розгляд законопроект, який дозволить чиновникам не вносити в декларації позашлюбних дітей.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на блог керівника “Центру протидії корупції” Віталія Шабуніна, інформацію про законопроект на сайті парламенту.

Loading...

Шабунін розповів, що 28 депутатів п’ять днів тому зареєстрували законопроект. Його відразу почали ставити в порядок денний позачергової сесії.

Шабунін підкреслив, що головна мета законопроекту – дозволити не декларувати майно неповнолітніх дітей, які не живуть з батьками-декларантами, а в “небажання когось із авторів засвітити в декларації позашлюбних дітей”.

А щоб не ганьбитися тільки цією нормою, пише глава ЦПК, її заховали серед інших змін, які не є настільки нагальними, щоб під час епідемії їх вносити до порядку денного ВР.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що у Верховній Раді зареєстрували 5 проектів постанови про скасування рішення парламенту про запуск ринку землі.

Раніше також повідомлялося, що в Україні розгорівся скандал навколо законопроекту №2684 про права підлітків. Незважаючи на те, що офіційно документом хочуть дозволити дітям з 14 років мати доступ до їх мединформации (лікуватися без згоди батьків), в суспільстві сприйняли закон, як зелене світло абортам і зміні статі.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...