Ізраїль створив ліки від коронавірусу: все, що про це відомо

Міністр оборони Нафталі Беннет заявив, що пишається досягненням ізраїльських вчених. Йдеться про гігантський прорив, який має величезне значення для всього людства.

Ізраїль створив ліки від коронавірусу: все, що про це відомо
Автор Желізняк Олександр в Коронавірус/Наука/Новини

В Ізраїлі отримали перший робочий зразок препарату, який пригнічує коронавірус в організмі хворого. Він є і вакциною, і ліками. Про це у вівторок, 5 травня, заявили в Інституті біологічних досліджень в Нес-Ціон.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, посилаючись на інформацію mako.co.il.

Loading...

У спільній заяві інституту та Міністерства оборони запевнили, що препарат активно знищує вірус.

В основі ліків – моноклональні антитіла (антитіла, що виробляються імунними клітинами), отримані з плазми крові тварин і людей, які перехворіли COVID-19.

Виявлені білки імітують реакцію імунної системи на загрозу і використовуються для лікування деяких форм раку.

Клінічні випробування вже показали високу ефективність препарату. Інститут біологічних досліджень вже подав патентну заявку і надалі планує звернутися до міжнародних організацій для виробництва препарату.

Міністр оборони Нафталі Беннета заявив, що пишається досягненням ізраїльських вчених. Мова йде про гігантському прорив, який має величезне значення для всього людства.

Наприклад, у США офіційно схвалили застосування в екстрених випадках експериментального препарату “Ремдесивир” (Remdesivir) при COVID-19.

Попередні результати дослідження, проведеного владою США, показують, що пацієнти, яким давали “Ремдесивир”, відновилися на 31% швидше, ніж пацієнти, яким в рамках дослідження давали плацебо.

У Великобританії збираються протестувати експериментальний норвезький протираковий лікарський засіб Bemcentinib для лікування коронавірусу.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА писала, що люди, які не хворіють на ГРВІ та грип, мають менше шансів заразитися коронавірусом.

Також повідомлялося, у Франції зробили важливу заяву про появу коронавірусу в країні, зазначивши, що COVID-19 з’явився ще в грудні 2019 року.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...