У Зеленського розповіли, коли запустять транспорт і метро

Метро не працює з початку карантину через коронавірус

У Зеленського розповіли, коли запустять транспорт і метро
Автор Желізняк Олександр в Карантин в Україні/Новини

В Україні продовжили карантин до 22 травня, але при цьому деякі заклади зможуть працювати в умовах обмежувальних заходів вже з 11 травня. Так, у Міністерстві охорони здоров’я опублікували проекти рекомендацій щодо роботи ресторанів, непродовольчих магазинів, салонів краси, перукарень, об’єктів побутового обслуговування населення, надання послуг нотаріусами, адвокатами, аудиторами з 11 травня.  Одночасно з цим в рамках ослаблення карантину влада почне знімати обмеження по транспорту.

Однак зроблять це не раніше, ніж через 3-4 тижні. Передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на РБК-Україна.

Зокрема, джерела видання в Офісі президента зазначають, якщо все піде за планом, то уряд буде по черзі знімати карантинні обмеження, в тому числі транспортні, від внутрішньоміських перевезень до міжнародного авіасполучення, у кілька етапів. Але це буде не так скоро – не раніше, ніж через 3-4 тижні.

Метро в Києві – коли знімуть обмеження

Видання, знову таки за посиланням на джерела в Офісі президента, пише, що метро  відкриють, швидше за все, тільки в кінці червня, якщо не в липні. Справа в тому, що метро планують відкривати останнім. До тих пір питання підвезення працівників у відкриті кафе, перукарні та магазини приватний бізнес повинен буде вирішувати своїми силами.

Як повідомлялося раніше, половина українців вважає, що питання про те, чи продовжувати карантин в Україні, потрібно приймати в залежності від темпів поширення коронавірусу. 22% жителів країни вважають, що термін дії обмежувальних заходів потрібно завершувати, а 14% впевнені, що його треба продовжити як мінімум до кінця травня, як це зробив уряд.

Джерело: Народна Правда