Долар завис: свіжий курс валют на 5 травня

Євро коштує 29,2691 грн

Долар завис: свіжий курс валют на 5 травня
Автор Романова Марі в Курс валют/Новини

Національний банк України на 6 травня встановив офіційний курс долара на рівні 26,97 гривень.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє сайт регулятора.

Loading...

Українці бачать, що долар практично “застиг” на вчорашній позначці – подорожчав менш ніж на 1 копійку. Офіційний курс гривні до долара на 6 травня встановлено на такому рівні: 26,9774 гривень за 1 долар. При цьому курс долара на 5 травня становить 26,9749 гривень за 1 долар.

Напередодні Страна повідомляла, що 6 травня має відбутися погашення раніше випущених паперів Мінфін – на 6,7 млрд грн. І в цей же день уряд буде оплачуватися нове розміщення на 10 млрд грн. Власники паперів здебільшого збігаються. Тобто більшу частину отриманих коштів просто перевложать на новий термін.

Тільки невелика частина вільних грошей залишиться на рахунках, і може виявитися на валютному ринку. На неї, швидше за все, куплять долар, який може виводитися з України. Тому на середу, 6 травня, прогнозується невелике підвищення попиту на американську валюту, і її подорожчання. За одними оцінками, котирування міжбанку завтра піднімуться на 6-7 копійок і опиняться в рамках 26,95-27,05 грн/$, а за іншими – досягнутий 27,0-27,10 грн/$.

В Україні, за даними Нацбанку, 75% всіх фальшивок в іноземній валюті – це долари, до того ж 96% підробок – 100-доларові купюри.

Долар завис: свіжий курс валют на 5 травня

Джерело: Народна Правда
загрузка...