Коли краще купувати долари, щоб заробити: аналітики дали пораду українцям

На наступному тижні курси валют рвонуть угору

Коли краще купувати долари, щоб заробити: аналітики дали пораду українцям
Автор Желізняк Олександр в Курс валют/Новини

Курс долара в Україні вже зовсім скоро може зробити значний ривок уверх –  нинішній “міжсвятковий” тиждень може виявитися останнім з низьким курсом валюти. За прогнозом експертів,  це зручний час для купівлі доларів, бо після зниження на травневі свята, валюта почне дорожчати.  

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це  пише Сьогодні.

Loading...

Аналітики кажуть, що “інфляційний тренд” нікуди не подівся. А бізнес почне реалізовувати попит на валюту після того, як країна вийде з карантину.

“Тим, хто має гривневі надлишки і хоче їх конвертувати в долари, саме час робити це в дні затишшя, коли курс на мінімумі”, – кажуть експерти.

Зниження курсу зараз пов’язано з тим, що знизився попит на валюту. Зараз в українців немає зайвих грошей, які можна було б вкладати у валюту. Але все може зміниться вже у середині травня, коли карантин буде ослаблений.

“Схоже, що міжсвятковий тиждень – останній тиждень низького курсу долара та його стабільності, далі буде дорожче. Тому ті, хто купить валюту, до кінця року непогано на цьому зароблять”, – заявляють аналітики.

Як повідомлялося раніше, відсутність співпраці України з Міжнародним валютним фондом може призвести до істотного зростання дефіциту бюджету України і негативно вплинути на курс гривні. За прогнозом аналітиків, курс долара, який вже досяг річного максимуму в 2020 році, може подолати бар’єр в 30 гривень за долар.

Додамо, що керівник відділу аналітики компанії Forex Club Андрій Шевчишин каже, що девальваційні ризики для гривні зберігаються, тому ситуація на ринку залишається напруженою. Експерт вважає, що курс долара найближчим часом в Україні опуститься істотно нижче 27 гривень.

Джерело: Народна Правда
загрузка...